zmiany organizacyjne

Ostatnio zakończyłem pewien etap w swoim życiu osobistym, spadło nieco obowiązków, więc teraz zaczynam na nowo organizować swoją pracę zawodową, z uwzględnieniem nowych obowiązków jak i planów.

reklama:

Cele zmian

A ponieważ zacząłem od rozpisania organizacji moich serwisów na blogu Prywatny INV€$TOR, to teraz czas na informacje o zmianach jakie pojawią się w serwisie surowcowe.info.

Podstawowym i najistotniejszym celem tych zmian jest zwiększenie liczby aktualizacji i ich jakości. Dlatego muszę sobie ułatwić pracę poprzez…

Zmiany

Zmianę w formacie „aktualności„. Dotychczas na każdej ze stron była zakładka aktualności, którą starałem się aktualizować o różne informacje na jakie trafiam w sieci. Jednak za każdym razem edycja całej strony jest dość czasochłonna.

Dlatego postanowiłem postawić na zmianę formatu. Póki co przez jakiś czas będą obie opcje funkcjonować, ponieważ część aktualności muszę przenieść do nowego formatu, ale docelowo przy każdej ze stron, link do aktualności dla każdego surowca będzie przenosił do wpisów blogowych (wciąż w serwisie surowcowe.info) z odpowiedniej kategorii czyli dotyczącej danego surowca.

Struktura wpisów z aktualnościami

Ponieważ tworzenie dla każdego z instrumentów oddzielnego wpisu by wywołało wręcz zalew informacjami, wpisy będą grupowane datami publikacji.

Żeby ułatwić nawigację, na początku każdego wpisu będzie spis treści jakich surowców on dotyczy – i będzie można łatwo się przenieść do interesującego nas surowca. Przykładowy wygląd spisu treści macie po prawej stronie.

I jak widzicie, pierwszy wpis aktualności z 12 sierpnia 2019 już jest dostępny 🙂

We wpisach będą także aktualności dotyczące innych surowców niż te dotychczas opisane w serwisie! Tak więc mogą pojawić się i metale szlachetne i ropa i inne surowce.

Całość jest dostępna także bezpośrednio z menu głównego (na górze strony) w zakładce „news„.

Problemy z logo

Wiem też o problemach z wyświetlaniem logo strony na urządzeniach mobilnych – pracuję nad tym 🙂

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *