zapraszam na Invest Cuffs 2022!

Serwis Surowcowe.info objął patronatem medialnym konferencję Invest Cuffs 2022. Jednocześnie niezmiernie miło mi poinformować, że będzie okazja posłuchać moich opinii podczas jednej z licznych debat podczas tego dwudniowego wydarzenia, które będzie miało miejsce w Krakowie w dniach 25 i 26 marca 2022 (zapisz w swoim kalendarzu!)

Invest Cuffs 2022

Konferencja Invest Cuffs to największe branżowe wydarzenie inwestycyjne w naszej części Europy, które już na stałe wpisało się w kalendarz eventowy nad Wisłą. To kolejna już edycja (przerwanego w formie offline przez pandemię), które wcześniej znane było pod nazwą FX Cuffs. Obecnie prócz tematyki stricte tradingowej, konferencja porusza bardzo szerokie spektrum tematów inwestycyjnych. Wykłady poświęcone są zarówno tradycyjnym inwestycjom jak i alternatywnym: nieruchomościom, sztuce, technologi opartej na blockchainie czy choćby właśnie surowcom.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY – wystarczy się zarejestrować!

zapraszam na Invest Cuffs 2022!

Konkurs

Prócz tego Invest Cuffs 2022 to także rozdanie nagród w 21 kategoriach, obecnie polecam Waszej uwadze oddanie głosów w dwóch z nich:

  • Kampania edukacyjna 2021: Konferencja: “Wyzwania inwestora w 2022 roku” – Conotoxia (na której miałem przyjemność wygłosić prelekcję)
  • Analityk roku 2021: Arkadiusz Jóźwiak (Comparic.pl, Krypto Raport) – myślę, że osoby Arka Jóźwiaka większości z Was nie trzeba przedstawiać, jeśli jednak ktoś by nie znał – to polecam jego artykuły na Comparic.pl

Głosować można tylko do 6 marca – więc nie zostało wiele czasu!

Agenda

Jak wspomniałem we wstępie – będzie okazja zobaczyć i mnie na scenie konferencyjnej. Nie będzie to mój debiut (w 2019 roku miałem przyjemność prowadzić debatę surowcową), jednak w tym roku pojawiam się w zupełnie nowej roli. Zostałem bowiem zaproszony do panelu gości debaty surowcowej, która odbędzie się w piątek, 25 marca, o godzinie 19:30 w Sali Audytoryjnej i na którą Was serdecznie zapraszam!

Prócz tego z tematyki surowcowej z obecnego kształtu agendy (jest ona uzupełniana na bieżąco!) myślę, że ciekawymi wykładami będą:

  • Tokenizacja drzew jako droga do uzyskania neutralności klimatycznej świata (25 marca, godz 17:15, Sala Teatralna)
  • Debata analityków (25 marca, godz 20:30, Sala Audytoryjna)
  • Debata giełdowa: co czeka rynek po dwóch latach pandemii? (26 marca, godz 12:00, Sala Audytoryjna)
  • Co wydarzy się na głównych rynkach finansowych w 2022 roku oczami Hosody i Wyckoffa? (26 marca, godz 18:45, Sala Teatralna)

Oczywiście zachęcam także do samodzielnego przejrzenia agendy i wybrania interesujących nas zagadnień. Powyższe będą z pewnością zahaczać o rynki surowcowe, więc dla czytelników serwisu powinny być jak najbardziej w temacie.

Targi

Invest Cuffs 2022 to nie tylko prelekcje i debaty. To także branżowe, na których możemy poznać oferty brokerów, przyjrzeć się startupom czy spółkom giełdowym. A także porozmawiać w kuluarach z ludźmi znanymi nam z monitorów komputerowych i ekranów telefonów, którzy w dziedzinie inwestycyjnej czy biznesowej zjedli przysłowiowe zęby.

Sam bardzo dużo czasu spędzam na rozmowach ze znajomymi i nieznajomymi podczas targów, warto więc i tam się przejść trochę. Zwłaszcza że często są organizowane najróżniejsze konkursy przez poszczególnych wystawców – więc można i fajną książkę czy jakieś gadżety złapać!

Tak więc…

Do zobaczenia na Invest Cuffs 2022

25 i 26 marca w Krakowie!

debata surowcowa, piątek, 25 marca, o godzinie 19:30 w Sali Audytoryjnej

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *