Portfel Polaka – artykuł nt. olejów jadalnych

Temat rosyjskiej inwazji na Ukrainę nie schodzi z pierwszych stron gazet, najważniejszych informacji w mediach audiowizualnych czy z dyskusji pomiędzy zwykłymi ludźmi. Miałem już możliwość skomentowania szans na atak Rosji na Polskę czy potencjalnych skutków ekonomicznych tej wojny dla Polaków dla serwisu internetowego Radia ZET. W tym drugim temacie musnąłem temat olejów jadalnych, który miałem okazję rozwinąć w publikacji dla portalu Portfel Polaka.

 

czym jest Portfel Polaka?

Cytując ich własny opis:

Portfel Polaka to serwis inspiracji finansowej. Piszemy i mówimy o gospodarce XXI wieku i możliwościach jakie stwarza dla Ciebie i Twojego portfela. O ludziach, którym udało się osiągnąć sukces w tworzeniu własnego biznesu, jak również o tych, którzy na tej biznesowej ścieżce stawiają dopiero swoje pierwsze kroki. O kierunku, w którym w niespotykanym dotąd tempie zmierza świat i wpływie tychże zmian na nasze życie, pracę i możliwości inwestycyjne.

Portfel Polaka - artykuł nt. olejów jadalnychJeżeli ciekawi Cię globalna gospodarka, rozwój technologiczny, ekonomia i biznes, Portfel Polaka jest pozycją, dzięki której będziesz na bieżąco z tym, co aktualnie dzieje się w gospodarczym świecie. Podejmujemy tematy związane z Twoim portfelem, badamy potencjał inwestycyjny nowych przedsięwzięć – startup i fintech, bierzemy pod lupę rynek nieruchomości, surowce, waluty, a także inwestycje alternatywne – Forex, kontrakty CFD i inwestycje w kruszce. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest nam bliska, podobnie jak giełdy zagraniczne i możliwości inwestycyjne, które stwarzają dla Ciebie.

Mój artykuł

W artykule poświęconym olejom jadalnym przyglądam się temu pomijanemu w szerokim kontekście tematowi z perspektywy zwykłego konsumenta.

Artykuł możecie znaleźć pod tym linkiem.

Pragnę także przypomnieć o moim materiale z 25 stycznia 2022, gdzie też z punktu widzenia Europy omawiam ekonomiczne skutki (wtedy jeszcze potencjalnej) wojny na Ukrainie. Niestety, większość tych prognoz się już sprawdziła 🙁

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *