„Złoto jest dla dojrzałych portfeli” – podcast „Nic Za Darmo” (kwiecień 2023)

W połowie kwietnia 2023 miałem przyjemność wystąpić w podcaście „Nic Za Darmo” prowadzonym przez Tomka Jaroszka – znanego także jako Doradca.tv! Tematyką były surowce, a dokładniej złoto. W momencie gdy złoto trzyma się w pobliżu $2000 za uncję to absolutnie warto „odczarować” pewne mity i podyskutować o faktach w tym temacie.

Temat podcastu

"Złoto jest dla dojrzałych portfeli" - podcast "Nic Za Darmo" (kwiecień 2023)

Jak wspomniałem we wstępie, wysoka cena złota rozpala wyobraźnię jak i dziesiątki opinii. Często są one sprzeczne ze sobą, gdyż ścierają się poglądy mówiące o docelowej cenie złota na poziomie $4000/oz jak i o tym, że cena $2000/oz jest nie do utrzymania i złoto wkrótce spadnie o 25% albo i więcej. Tym bardziej należy ukłonić się w stronę Tomka Jaroszka za poruszenie tego tematu w odpowiednim czasie! Osobiście także dziękuję, że zostałem zaproszony do tego podcastu.

Sam temat z kolei jest wnioskiem jaki pojawił się podczas rozmowy…

Podcast „Nic Za Darmo”

Sam podcast liczy już 134 odcinki! Przesłuchawszy praktycznie większość z nich wiem, że zawartość merytorycznej wiedzy mogłaby spokojnie wystarczyć na zapełnienie niejednej encyklopedii.

Nagranie rozmowy możecie oczywiście obejrzeć na YouTube (wrzucam materiał pod tekstem) jak i w najprzeróżniejszych serwisach podcastowych i streamingowych:

Spreaker ► https://www.doradca.tv/nzdspreaker

Spotify ► https://www.doradca.tv/nzdspotify

Apple Podcasts ► https://www.doradca.tv/nzdapplepodcast

Google Podcasts ► https://www.doradca.tv/NZDpodcastgoogle

Soundcloud ► https://www.doradca.tv/nzdsoundcloud

Myślę, że każdy znajdzie odpowiednie miejsce by przesłuchać zarówno 134 odcinek podcastu w którym mówię o złocie, jak i pozostałe materiały o mega ciekawej tematyce. Zachęcam gorąco!

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *