Surowcowe.info na Invest Cuffs 2020!

Surowcowe.info trafiły do grona patronów medialnych konferencji Invest Cuffs 2020. To wielki zaszczyt i wyróżnienie, zwłaszcza że podczas konferencji będę miał także swoje wystąpienia. Z tematyką surowcową związane. Dlatego pozwolę sobie w tym wpisie wypunktować wszystkie wydarzenia związane z moim wystąpieniem na Cuffsach – bo będą one spinać się w jedną całość.

reklama:

Moja historia na FX/Invest Cuffs…

Na początek skrót mojej historii na Cuffsach. Dlatego, że jest ona całkiem rozwijająca się i aż się boję co będzie w 2021 roku 😉 Ale zacznijmy od początku:

Oczywiście teraz opiszę dokładniej swój udział w Konferencji, a zaczynamy od…

Webinary

1) Webinar Investio

To moje pierwsze wystąpienie dla serwisu Investio. Nie ukrywam, jestem zaszczycony, że kolejne miejsce tak wysokiej jakości zapraszam mnie do współtworzenia wartościowych (mam nadzieję) treści dla polskich inwestorów. Temat także w ramach całego bloku tematycznego sezonowości i korelacji na rynkach surowcowych, a dokładniej pewne wprowadzenie do tego cyklu dedykowanego Invest Cuffs 2020. Webinar będzie miał miejsce 12 marca 2020 roku o godzinie 20:00 (dodaj do swojego kalendarza!)

Temat: tanio, taniej, najtaniej… czy rynki surowcowe mogą “spaść do piekła”?

2) Webinar CAPITALne rynki – Invest Cuffs 2020

CAPITALne rynki - prequel do Invest Cuffs 2020Nie przedłużając, webinar odbędzie się 24 marca 2020 o godzinie 11:00, a zapisy pod tym linkiem. Nie możesz uczestniczyć? Zapisz się mimo wszystko, a dostaniesz nagranie ? Webinar ostatnio trwa po około 75-80 minut i zawiera de facto dwie części: temat główny i bieżącą analizę wybranych instrumentów. Nie inaczej będzie i tym razem, jednak jak wspomniałem temat główny będzie częścią większej całości związanej z moim wystąpieniem na Cuffs’ach 2020. Link do webinaru będzie podrzucony w późniejszym terminie – jakoś koło 10 marca zapewne.

Temat: sezonowość na rynkach surowcowych softów: kawa, kakao, cukier

Artykuł w magazynie

W magazynie konferencji (znacie go z poprzednich edycji) oraz w marcowym numerze INWESTOR (dawniej FX MAG) pojawi się moja premiera jako autora słowa pisanego w drukowanym czasopiśmie. Nie powiem, podjarany jestem ? A o czym będzie? Rozwinięcie, a raczej kontynuacja tematu z webinaru CAPITALne rynki:

Temat: sezonowość na rynkach surowcowych: pszenica, soja, kukurydza i gaz ziemny

patron medialny Invest Cuffs 2020

patron medialny Invest Cuffs 2020

Debata surowcowa

Drugi rok z rzędu organizatorzy konferencji zaprosili mnie do poprowadzenia debaty surowcowej. Najlepsi specjaliści z branży powiedzą to i owo o najważniejszych surowcach, natomiast ja postaram się od nich wyciągnąć odpowiedzi na dwa pytania:

  1. jaki surowiec widzą najbardziej perspektywiczny na 2020 rok i dlaczego?
  2. jak wydarzenia pokroju coronavirus’a będą w przyszłości wpływać na poszczególne surowce?

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania dla uczestników debaty to zapraszam do pozostawienia ich w komentarzach – postaram się je poruszyć podczas samej debaty!

Debata odbędzie się w piątek, 27 marca o godzinie 20:15 w Sali Audytoryjnej (dodaj do swojego kalendarza!)

Warsztaty tradingowe Trading Club Szczecin podczas Invest Cuffs 2020

Warsztaty Tradingowe Trading Club Szczecin podczas Invest Cuffs 2020I wisienka na torcie.

Organizowane przez Maksa Bączkowskiego z Trading Club Szczecin warsztaty jako impreza towarzysząca INVEST CUFFS 2020. Jest jeden minus – są to warsztaty dodatkowo płatne (bilety w bardzo ograniczonej liczbie dostępne są tutaj), ale biorąc pod uwagę, że prelegentami będą Emini Trader, Maks Bączkowski, Krzysiek Abramowicz i Smart Sęp to naprawdę warto! I tak jak patrzę na listę osób występujących zastanawiam się co ja robię w tak zacnym gronie…

Ale nic to, postaram się za bardzo nie obniżyć poziomu. Tematyka mojego wystąpienia będzie naturalną kontynuacją webinaru CAPITALne rynki z 24 marca i artykułu z magazynu INWESTOR.

Temat: korelacje na rynkach surowców i ich praktyczne zastosowanie

I uwaga! Dla uczestników warsztatów przygotowałem NIESPODZIANKĘ! Oczywiście surowcową 🙂 Szczegóły podczas mojego wystąpienia 27 marca 2020 o godzinie 09:00 (dodaj do swojego kalendarza!).

 

Tak więc do zobaczenia na Konferencji Invest Cuffs 2020!

opis mojego wystąpienia na Invest Cuffs 2020; autor: Maksymilian Bączkowski

opis mojego wystąpienia na Invest Cuffs 2020; autor: Maksymilian Bączkowski

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *